.

Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!

NEJ odchovanci

Petr Šachl

Narozen: 2.12. 1977
Výška: 187 cm
Váha: 90 kg
Hokejka: L
Klub: HC Bílí Tygři Liberec
Post: útočník

Hokejový cestovatel Petr Šachl se narodil 2. prosince 1977 v Jindřichově Hradci.K hokeji ho přivedl otec. Na brusle se postavil když mu byly tři roky,hokej ovšem začal hrát v pěti letech.Atmosféru hokejové extraligy poprvé vyzkoušel dravý útočník v sezóně 1995/1996 v dresu Českých Budějovic.Poté si zahrál ještě jednu sezónu za České Budějovice,ovšem po neshodách s vedením odešel do zámoří.V zámoří ovšem taky moc dlouho nevydržel a řekl si že by to chtělo změnu.První národní ligu se mu hrát nechtělo a tak odešel do Ameriky hrát juniorskou soutěž.Po sezóně přišel návrat do Čech. Hrál na střídavý start z Českých Budějovic extraligu v rodném Jindřichově Hradci.Po sezóně měl neshody s manažerem a tak odešel znovu do Ameriky kde hrál United Hockey League.Po návratu do Evropy odešel do Finska,kde strávil dvě a půl sezóny.Poté podepsal smlouvu se SaPou,tam byl velmi spokojený , ovšem do doby než si uvědomil že pro něj bude lepší zkusit si zahrát třeba play off.Proto odešel do Švédska a přišla nabídka od Brynäs IF. Nyní působí v Liberci.

Žádné komentáře
 
Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!