.

Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!

Hlavní články . . .

Zítra na Benátky!!!

Už je to tady!!! Nový ročník 2.hokejové ligy skupiny střed začíná! Vajgar zítra vyrukuje na Benátky(18:00) i s několika novými tvářemi ze Vsetína! Prní z nich je obránce Michal Nedbálek,dále  Marek Knebl - nejlepší střelec loňské extraligy juniorů (!) a Lukáš Navrátil. "Všichni  jsou to velmi dobří hráči,kteří okusili extraligu"informuje Dvořák.V pondělí by měl navíc přijít brankář Lukáš Janků,který minulou sezónu odchytal v Záhřebu, kde hrál   interligu tří zemí (Chorvatsko, Slovinsko, Maďarsko). Zato debut brankáře Tomáše Kubeše se odkládá,protože jednička Komety Brno Lukáš Hronek se zranil a tak bude chytat právě Kubeš! Vyjasnilo se také ohledně angažmá Ondřeje Cikána,který podepsal ve Vajgaru! Další posily přicházejí také z Českých Budějovic - konkrétně Bílek a Zourek... Vajgar může také počítat s Romanem Novotným,Janem Lojkem,Ondřejem Polákem či Adamem Kašpárkem, kteří již mají také registraci. Už takhle posílený kádr by měli brzy doplnit čtyři hráči z Finska...

Autor:Jardyx
Žádné komentáře
 
Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!