.

Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!

Hlavní články . . .

Vajgar veze z Tábora bod

Kolem dvaceti fanoušků Vajgaru vidělo v Táboře pěkný hokej. Vajgar po první třetině prohrával 2:0 ,ovšem ve druhé dvěmi brankami snížil... Když už se zdálo že druhá třetina skončí s výsledkem 2:2 , tak bohužel nahazovaný puk na jindřichohradeckého golmana Melišíka nešťasně nadskočil a tak po druhé třetině svítilo na kostce 3:2. Nelze nezmínit neuznaný gól Vajgaru,který by také situaci změnil...I přesto se  Vajgar zvedl a ve třetí třetině stihl vyrovnat. V prodloužení ovšem rozhodl o druhém bodu pro Tábor Vojtěch Mrkvička.

I přes porážku to byl velmi zajímavý výjezd,který ovšem kazili táborští "fanoušci". Už během zápasu se domácí fans o cosi snažili,ale všechno vyvrcholilo na vlakovém nádraží,kde přepadli ze zadu dva vajgarské fanoušky v dresech a ukradli jim šály... Toto chování se na většině stadionech podařilo vymítit,ale stále se najdou i  tací,kteří si potřebují dokazovat svojí sílu na slušných fanoušcích...  Tímto bych chtěl poděkovat všem co se výjezdu zůčastnili a na zápase Vajgar-Chrudim čau.

Autor:Jardyx
Žádné komentáře
 
Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!