.

Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!

Hlavní články . . .

Jsi fanouškem jindřichohradeckého Vajgaru a máš výtvarné či grafické nadání? Tak právě pro Tebe je určena tato soutěž.

 

Popusť uzdu své fantazii a vytvoř grafický návrh na novou fanouškovskou šálu.

Pošli nám jej v elektronické podobě (jpg nebo gif) na email: lukin.kral@centrum.cz. Návrh se vzápětí objeví pod článkem na oficiálních stránkách klubu a bude zařazen do soutěže, na jejímž konci bude fanoušky vybrán nejlepší návrh ze všech a právě podle tohoto vítězného návrhu bude nová šála vyrobena.

Na zaslání je spousta času, uzávěrka je stanovena na středu 30. dubna 2008. Autor vítězného návrhu bude odměněn permanentkou na sezónu 2008/2009!

 

Největší návštěva sezóny viděla prohru Vajgaru! 1440 diváků si nenechalo ujít poslední zápas Vajgaru v sezóně 2007-08.  Vajgar sice prohrál 2:6, ovšem tento zápas již nic neřešil, protože poslední Kutná Hora měla čtyřbodovou ztrátu. I přes porážku jsme si zápas užili a nezbývá než doufat v lepší časy...

VAJGAR FOREVER !!!

1260 diváků si v neděli večer našlo cestu na jindřichohradecký zimní stadion. Zatím největší návštěva od sezóny 2005-06 , kdy Vajgar hrál 1.ligu.  Žádný z diváků nemusel litovat, Vajgar vyhrál díky dvěma brankami v závěru a odpoutal se z ligového dna... 

Video z děkovačky naleznete ZDE.

Foto ze zápasu naleznete ZDE.  

1  
2  
3  
..  
10  
 
Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!