.

Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!

Fanoušci v akci

Na tento zápas se očekávala velmi dobrá atmosféra a to se také potvrdilo. Vajgar přijelo podpořit dokonce několik fanoušků z Kutné Hory. Na druhou stranu z Pelhřimova přijel k Vajgaru autobus fanoušků. Zápas se sice výsledkově nepovedl, ale užili jsme si jej...

Vajgar vyhrál a tak jsme mohli po zápase doma po delší době slavit. Na zápas byl vyroben transparent KLH FOREVER!!!

Tak na tento zápas se nás sešlo v kotli poměrně velké množštví , zápas jsme si i přes porážku užili - přeci jen Chrudim velmi silná a tak to ještě nic neznamená...

HC Tábor - KLH Vajgar 2007-08

Kolem dvaceti fanoušků Vajgaru vidělo v Táboře pěkný hokej. Vajgar po první třetině prohrával 2:0 ,ovšem ve druhé dvěmi brankami snížil... Když už se zdálo že druhá třetina skončí s výsledkem 2:2 , tak bohužel nahazovaný puk na jindřichohradeckého golmana Melišíka nešťasně nadskočil a tak po druhé třetině svítilo na kostce 3:2. Nelze nezmínit neuznaný gól Vajgaru,který by také situaci změnil...I přesto se  Vajgar zvedl a ve třetí třetině stihl vyrovnat. V prodloužení ovšem rozhodl o druhém bodu pro Tábor Vojtěch Mrkvička.

I přes porážku to byl velmi zajímavý výjezd,který ovšem kazili táborští "fanoušci". Už během zápasu se domácí fans o cosi snažili,ale všechno vyvrcholilo na vlakovém nádraží,kde přepadli ze zadu dva vajgarské fanoušky v dresech a ukradli jim šály... Toto chování se na většině stadionech podařilo vymítit,ale stále se najdou i  tací,kteří si potřebují dokazovat svojí sílu na slušných fanoušcích...  Tímto bych chtěl poděkovat všem co se výjezdu zůčastnili a na zápase Vajgar-Chrudim čau.

KLH Vajgar - HC Milevsko 2007-08

Na tento zápas jsme se velice těšili , většina fanoušků doufala že Vajgar získá tři body... Bohužel se tak nestalo a hrstka fanoušků hostí mohla po zápase slavit. Na zápas jsme přichystali transparent s nápisem ROMANE: VŠE NEJ K NAROZENINÁM (22 let) .