.

Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!

Hlavní články . . .

Vajgar prohrál s Milevskem

KLH Vajgar 2:3 HC ZVVZ Milevsko
(0:2,0:1,2:0)
Do branky Vajgaru se postavil Petr Kotlík a vedl si velmi dobře, ovšem  hned  ve čtvrté minutě musel lovit  puk z branky ,když se trefil v přesilové hře milevský Urbanec. Další branka Milevska padla opět v přesilové hře - v čase 19:41 autorem se stal Robert Procházka. Druhou třetinu začal Vajgar velmi dobře,když v presilové hře zatlačil hosty,ovšem gól to nepřineslo. V čase 16:01 sehrálo Milevsko velmi pěknou kombinační akci,na jejímž konci stál Lukáš Krejčí a zakončil do prázdné branky. Ve třetí třetině si Vajgar vytvořil spoustu šancí,první gól vsítil kapitán Marek Dvořák po pěkné přihrávce od Petra Navrátila. Druhou branku a i přes tlak poslední  Jan Kamír. Vajgar neodehrál špatný zápas,ovšem  šťastnějším týmem je  tým HC ZVVZ Milevsko.