.

Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!

Hlavní články . . .

Vajgar do třetice prohrál...

Vajgar opět prohrál - v zápase měl sice více šancí,ovšem v rozhodující okamžiky ovládl  pelhřimovský brankář Zour, na druhé straně Kallio moc nepodržel a tak si odvážíme porážku 5:2. Za Vajgar se hned dvakrát trefil Roman Šulčík - nejprve ve druhé třetině tečoval nahození Josefa Vachulky a snížil na 2:1. Poté ve třetí třetině už jen korigoval na konečných 5:2 pro domácí.

Další zápas sehraje Vajgar na domácí půdě již tento pátek s týmem HHK Velké Meziříčí.

Autor:Jardyx