.

Když Vajgar jednou prohraje,nikdo si s tím hlavu neláme,všichni dobře vědí,že jsme žluto-modří vítězi!!! VAJGAR FOREVER!!!

Hlavní články . . .

Druhý zápas-druhá porážka

HC Milevsko 4:0 KLH Vajgar

Vajgar ve svém druhém přípravném zápase příliž neoslnil,zejména v útoku to nebylo ono a tak si odváží porážku 4:0 z Milevska... O úvodní branku se postaral v 5.minutě Josef Urbanec,ke kterému se puk odrazil po teči námi velmi známého Zdeňka Špergera. Druhou branku vsítil v 11.minutě dělovkou po zemi Richard Pitel.  Prostřední dějství začal Vajgar z ostra ,ale dvě velké šance neproměnil a tak následoval trest  - o další branku Milevska se postaral v 12.minutě Lukáš Krejčí,který zblízka překonal Kallia. Gólový účet zápasu uzavřel v 5.minutě třetí třetiny ex-vajgarský Rober procházka,který propálil z kruhu vajgarského golmana... Vajgar si připsal druhou porážku a bude se muset ještě hodně zlepšovat...

Soupiska KLH VAJGAR:Aleksi Kallio – Josef Vachulka,Ondřej Chmel,Stanislav Fiedler,Marek Ištvánik,Lukáš Karpíšek ,Michal Ištvánik,Roman Šulčík,Marek Dvořák - Roman Cmunt,Roman Novotný, David Mikš - Jan Kamír,Michal Masnička,Josef Mazanec - Martin Štěpják,Jakub Týmal

Další přátelský zápas odehraje Vajgar 22.8 na stadionu Pelhřimova proti místnímu  Spartaku. Začátek je naplánován na 19:30.

Autor:Jardyx